Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Заміна стійок на БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Заміна передніх і задніх стійок

Деталі підвіски відповідають за комфортну і безпечну їзду на автомобілі. Заміна стійок стабілізатора БМВ відрізняється своїми особливостями і характеристиками. Ця послуга повинна здійснюватися тільки кваліфікованими автомеханіками з досвідом роботи, які працюють в сервісному центрі ХелСервіс СТО для BMW.

Особливості заміни стійок на СТО

Щоб замінити передні або задні стійки, майстрам не буде потрібно багато часу. Деякі власники транспортних засобів намагаються самостійно провести ремонтні роботи. Але фахівці не рекомендують цього робити, так як експерименти з амортизаторами можуть привести до несправності деяких комплектуючих запчастин в ходовій системі автомобіля. Тому заміна стійок на БМВ повинна здійснюватися тільки професіоналами.

Кожен автомобіліст повинен своєчасно проводити технічний огляд машини. Під час їзди необхідно стежити за дорогою, акуратно об’їжджати горби і ями. Якщо уважно прислухатися до сторонніх звуків в підвісці, то можна вчасно помітити несправність.

Звернувшись до послуг сервісного центру ХелСервіс, ви отримуєте не тільки висококласне обслуговування, але і шанобливе ставлення, а також чесність при проведенні ремонту.

Перевага заміни стійок в HelService СТО для BMW

Заміна задніх стійок БМВ, як і передніх, в сервісному центрі здійснюється швидко і з високим рівнем якості, що підтверджується наданням гарантії. СТО оснащено всім необхідним обладнанням і пристроями для проведення професійних і висококласних ремонтних робіт:

  • інструкції від заводів виробників;
  • спеціалізовані інструменти;
  • комплектуючі деталі в наявності або під замовлення.

Заміна передніх стійок на СТО для BMW здійснюється тільки із застосуванням оригінальних комплектуючих запчастин. За необхідності, кожен клієнт може самостійно спостерігати за ходом ремонтних робіт. Попередню вартість послуг можна дізнатися за контактним телефоном або в режимі онлайн. Остаточна ціна ремонту буде відома тільки тоді, коли автомеханіки проведуть повну дефектовку вузлів. Вартість залежить від таких факторів:

  • виробник деталей;
  • вид – задня або передня;
  • модель автомобіля;
  • кількість замінних запчастин.

Заміна передніх стійок на BMW не займає великого 1 дня, винятком є ​​лише особливо тяжкі несправності.

Якщо ви хочете безпечно і надійно експлуатувати транспортний засіб, то звертайтеся в кваліфікований сервіс СТО для BMW. Автомеханіки не тільки виконають заміну, але і в разі необхідності проведуть комплексний технічний огляд ходової частини на виявлення несправностей.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.