Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Заміна прокладки ГБЦ на БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Станція технічного обслуговування HelServis в Києві надає послуги з ремонту і заміни запчастин на автомобілі BMW всіх серій і моделей. Якщо вашій машині потрібна заміна прокладки головки блоку циліндрів, сміливо звертайтеся до нас. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення за невисоку ціну.

Чому нам довіряють клієнти?

Політика нашої компанії – робота на результат. Ми не прагнемо будь-яким шляхом збільшити клієнтську базу, а всі сили спрямовуємо на якість обслуговування. Приїжджати кілька разів на станцію не доведеться. Ми вирішуємо всі технічні питання вашого BMW за один раз.

Компанія володіє надточним діагностичним обладнанням, інструментами для проведення ремонтних робіт і оригінальними витратними матеріалами. Перш, ніж почати ремонт ГБЦ БМВ, наші автомеханіки проведуть огляд вашого авто, визначать попередню причину несправності і узгодять вартість заміни прокладки головки блоку.

Після завершення ремонту ми надаємо акт виконаних робіт і даємо гарантію на проведені маніпуляції.

Від чого псується прокладка ГБЦ на БМВ?

Роль прокладки ГБЦ полягає в герметизації камер внутрішнього згоряння і охолоджуючої системи. Сприяє пробою прокладки ряд факторів:

  • якщо використовується неякісний бензин;
  • двигун перегрівається;
  • болти головки затягнуті занадто сильно або слабо;
  • попередня заміна проводилася з порушенням технологічного процесу.

Неправильна послідовність дій при заміні ущільнювача ГБЦ призведе до капітального ремонту всього циліндричного блоку. Щоб уникнути зайвих витрат довірте техобслуговування свого БМВ СТО HelServis.

Як ми проводимо заміну прокладки ГБЦ на BMW?

Процес заміни – трудомісткий і складний. Проводити ремонтні роботи самостійно не варто, можна зіпсувати прилеглі деталі.

Наші автомеханіки:

  • від’єднають навісні деталі;
  • зіллють технічну рідину;
  • демонтують блізраспологающіеся вузли авто;
  • знімуть блок циліндрів і відкрутять болти, що утримують ГБЦ.

При необхідності ми поміняємо і кріпильні елементи, змінюючи прокладку. Довірте свою машину нашим професійним співробітникам. В результаті ви отримаєте якісне обслуговування з гарантійним терміном на експлуатацію.

Приїжджайте на автомобілі в наш сервіс і замовте послугу – заміна прокладки ГБЦ БМВ. Ціна залежить від кількості вузлів машини, що вимагають розбирання. Але наша цінова політика вас приємно здивує.

Залишити заявку можна на сайті, і ми самі зв’яжемося з вами. Працюємо без вихідних, щоб ви могли відвідати нас, не відриваючись від роботи.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.