Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Заміна масла АКПП на БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Компанія HelService СТО для BMW здійснює комплексний ремонт автомобілів БМВ. Авто оснащене автоматичною коробкою перемикання швидкостей, завдяки якій кожен водій відчуває себе комфортно – все передачі включаються самі. В АКПП головна робоча рідина – це масло. Воно володіє охолоджуючим і змащує ефектом. Тиск мастила, яка нагнітається за допомогою гідротрансформатора, веде до автоматичного перемикання швидкостей. При тривалій експлуатації якість продукту погіршується, порушуються функції коробки, тому необхідна заміна масла АКПП.

Коли потрібна заміна масла в коробці БМВ?

Фахівці рекомендують міняти масло в BMW кожні 30 000 км пробігу. За цей час воно не тільки втрачає свої функціональні властивості, але і змінює колір – мастило забруднюється частинками зношених деталей. Це металева стружка, яка потрапляє в канал гидроблока і стає причиною поломки соленоїдів і фрикційних, також порушує роботу гідротрансформатора і масляної пневматики. Функціональність коробки передач значно знижується. Заміна мастила в АКПП БМВ усуває всі створені неприємності. Наші механіки оперативно змінюють мастило на автомобілі.

Водій повинен постійно спостерігати за автомобілем під час його руху. При виникненні симптомів, що вказують на поломку, рекомендується відразу ж звертатися за допомогою фахівців на СТО. На необхідність заміни мастила в коробці передач вказують наступні ознаки:

  • стусани, удари під час перемикання передач;
  • не включається будь-яка швидкість;
  • передача перемикається зі значною затримкою;
  • пробуксовка під час підйому;
  • перемикання АКПП на аварійний режим.

Заміна масла в коробці автомат – відповідальний процес, що вимагає професіоналізму. Самостійне виконання такої процедури може порушити конструктивні особливості вузла, через що він перестане правильно функціонувати.

Переваги звернення в сервісний центр

Висококваліфіковані фахівці компанії HelService СТО для BMW проводять комплексну діагностику, виконують якісну заміну і своєчасно виявляють початок руйнувань внутрішніх деталей. Дослідження елементів АКПП дозволяє знайти дефекти, які виникли під час нестачі масла. Своєчасно виконана заміна мастильного матеріалу допомагає заощадити кошти на ремонті гидроблока, гідротрансформатора або заміні накладок, соленоїдів і інших запчастин.

Провести заміну масла в АКПП BMW можна в нашому сервісному центрі HelService СТО для BMW.

Наша компанія відрізняється рядом переваг:

  • гарантія на виконані послуги;
  • якісний ремонт;
  • досвідчені механіки;
  • вигідне місце розташування СТО.

Записуйтеся до нас шляхом оформлення заявки на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.