Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Видалення сажевого фільтра у БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Видалення сажевого фільтра у BMW в Києві

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Видалення фільтра сажі, чищення фільтра сажі

Фізичне видалення фільтра сажі або чищення фільтра сажі – на СТО Helservice можуть виконати такі роботи на будь-якому автомобілі марки БМВ. Ми гарантуємо якісну роботу паливної системи автомобіля та допомагаємо почистити фільтр сажі, а в деяких випадках видалити його.

Як зрозуміти, що потрібно чищення або видалення фільтра сажі?

Вам настав час звернутися в наш сервіс Helservice на Подолі, якщо у вас з’явилися наступні «симптоми»:

  • автомобіль втратив динаміку розгону;
  • підвищилася витрата палива;
  • на панелі приладів періодично підсвічується якась помилка.

Ми зможемо виміряти кілька десятків параметрів роботи двигуна автомобіля на різних режимах. Точна діагностика – запорука успішного ремонту. У такому питанні, як чищення або видалення фільтра сажі, не повинно бути помилки при діагностиці.

Чому саме наш автосервіс?

Ми маємо сертифіковане обладнання для пошуку причин некоректної роботи двигуна БМВ: нерівномірна робота циліндрів, неповне згоряння палива в камері, погана динаміка тощо. Кожна з них може бути викликана забиванням фільтра сажі. Покликаний дбати про екологію сажовий фільтр в умовах експлуатації став справжньою проблемою автолюбителів марки БМВ.

Що залишає бажати кращої якості палива на вітчизняних автозаправках швидко призводить сажовий фільтр у непридатність. Забиваючи залишками згоряння бензину або дизельного палива, сажа накопичується на відповідному фільтрі, утворюючи закупорку фільтра.

Наші спеціалісти знають, як виправити цю проблему. Абсолютно безпечна для автомобіля БМВ процедура видалення фільтра сажі Київ проходить протягом пари годин. За цей час вирізається старий фільтр, що прийшов у непридатність. На його місце необов’язково ставити новий фільтр. Досить нанести герметичний шов у місці вирізування фільтра та зробити правильні налаштування у сервісному меню БМВ, виконавши програмне відключення.

Наші фахівці пройшли відповідне навчання та професійно підходять до вирішення проблеми забруднення сажевого фільтра. Якщо є можливість повернення БМВ в нормальний стан, не вдаючись до видалення фільтра, вам буде запропоновано чищення фільтра bmw.

Як і у випадку з видаленням фільтра сажі, на послуги з його чищення видається офіційна гарантія СТО Helservice, виписуються всі необхідні документи і видається акт виконаних робіт. Наш автосервіс – це чесна ціна та чесні відгуки наших клієнтів. Якщо вам потрібна консультація, або ви хочете записати ваш транспортний засіб на діагностику, телефонуйте нам за вказаними контактами.

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.