Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Видалення каталізатора БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Видалення каталізатора, чищення каталізатора BMW в Києві

Однією із складових частин сучасного транспортного засобу є вихлопна система. У ній є важливе обладнання. Йдеться про каталізатора. Він одночасно виконує кілька функцій: знижує шум, що з’являється під час вихлопу, фільтрує вихлопні гази, що утворюються при згорянні палива. Саме тому такі послуги, як чищення, видалення каталізатора в даний час настільки популярні.

Коли потрібне чищення чи видалення?

Каталізатор в автомобілі застосовується в дизельних та бензинових моделях.

Як зрозуміти, що каталізатор засмічився? За такими проявами:

  • при неодруженому ході спостерігаються підвищені обороти;
  • тяга двигуна знижується;
  • на панелі приладів висвічується відповідна помилка;
  • у двигуні рівень олії підвищений;
  • збільшується витрата палива у системі.

Якщо хоча б один або кілька ознак виявляються, не відкладаючи, потрібно відразу звертатися за допомогою до фахівців.

Автосервіс HelService – СТО BMW на високому рівні обслуговує автомобілі з каталізатором. Якщо з ним виникають проблеми, можливо кілька шляхів їх вирішення: чищення, заміна або видалення.

Перш ніж розпочати виконання будь-якого процесу, нами проводиться діагностика, у ході якої стає ясно, яка саме поломка сталася.

Особливості виконання процедури

Чищення каталізатора запускається на СТО у ручному режимі. Подібну маніпуляцію можна здійснити лише у тому випадку, якщо власник транспортного засобу вчасно помітив проблему та привіз до нас на ремонт авто.

Щодо заміни, то така послуга обходиться надто дорого, не кожен готовий витратити велику суму грошей на вирішення цього питання.

Найбільш недорогим, швидким, оптимальним рішенням вважається видалення каталізатора та прошивка БМВ. Це устаткування видаляється програмно, і навіть фізично. При цьому за стандартом Євро клас автомобіля знижується на одиницю. Недоліком такого варіанта вважається збільшення забруднення повітря.

Якщо вас цікавить видалення каталізатора, тоді наша компанія готова виконати швидко, якісно цю послугу. Ми надаємо високоякісне промивання на сучасному обладнанні або робимо видалення деталі, якщо водій пізно звернувся і перший варіант неможливий.

Своєчасно звернувшись до нас, можна уникнути серйозних проблем, при цьому отримавши добре працюючий, повністю безпечний в експлуатації автомобіль. Чекаємо на вас у нашому автосервісі HelService у зручний час – ми працюємо без вихідних для вашої зручності.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.