Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Відключення клапана EGR БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Відключення клапана EGR, ремонт клапана EGR

Підвищилася димність вашого БМВ – це необов’язково ознака підгорання олійних кілець або проблем двигуна серйозніше. Часто причинним збільшенням викиду СО2 стає вихід з ладу клапана EGR. У такому разі на нашому сервісі можуть провести роботи з відключення клапана EGR або ж виконати його якісний ремонт. В обох випадках автомобіль може проїхати ще не одну десятку тисяч кілометрів без жодних проблем для двигуна.

Чому потрібно довіряти професіоналам?

Відключення клапана EGR – досить складна процедура, яку в жодному разі не можна довіряти непрофесіоналам. Внаслідок неправильних налаштувань систем БМВ після того, як клапан EGR буде видалений, автомобіль може:

  • втратити свою потужність;
  • збільшиться витрата палива;
  • система подачі палива працюватиме з перебоями.

Таким чином, може повністю вийти з ладу двигун автомобіля. А це зазнає більш серйозних поломок і суттєвих витрат, ніж просто своєчасний ремонт або видалення клапана ERG. Тому важливо вчасно відвідувати автосервіс.

СТО Helservice гарантує, що відключення та видалення ЄДР (EGR) силами наших спеціалістів на будь-якому авто марки БМВ – це абсолютно безпечно для автомобіля. У нас є всі коди заводських налаштувань, ми маємо компетентність у даному ремонті і можемо гарантувати якісну роботу систем автомобіля після того, як програмне відключення клапана EGR буде виконано.

Коли потрібно видалити клапан EGR?

Не завжди потрібно видалити клапан EGR. Наші спеціалісти попередньо проведуть діагностику причин виходу клапана з ладу та оберуть оптимальне рішення з урахуванням бюджету ремонтних робіт та перспектив використання автомобіля. У випадках, коли можна просто заглушити EGR, ми будемо виконані відповідні роботи.

Кожен ремонт чи чищення супроводжуються контрольними вимірами параметрів його роботи. Тому ремонт і прошивка системи EGR, що виконуються у нас, повністю вирішують проблему зайвого сажеутворення і, як наслідок, допомагають продовжити термін служби сажевого фільтра.

Наш автосервіс цінує кожного клієнта та індивідуально підходить до вирішення будь-якої проблеми в автомобілі. У нас надають послуги лише спеціально навчені працівники, які не лише добре знають теоретичні особливості роботи вузлів та механізмів БМВ, а й мають багаторічний досвід роботи саме з автомобілями цієї марки.

На всі виконані ремонти ми надаємо офіційні акти виконаних робіт та забезпечуємо гарантійний сервіс. По телефону можна здійснити попередній запис і приїхати в заздалегідь обумовлений час – підйомник чекатиме на ваш автомобіль.

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.