Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Розвал сходження 3D БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

3D розвал-сходження BMW у Києві

Розвал сходження 3D на сертифікованому устаткуванні на нашій СТО можна зробити щодня без вихідних. Ми оснастили свій автосервіс сучасними стендами та можемо зробити розвал сходження BMW з гарантією на виконані роботи.

Коли потрібно робити розвал сходження?

Мало хто знає, що робити 3d розвал сходження потрібно не тільки після заміни кульових опор або стояків амортизаторів. При кожній зміні гуми або просто не рідше за один раз на рік виробником автомобілів БМВ рекомендовано проводити замір кутів нахилу коліс.

Своєчасний розвал сходження 3д дозволяє вчасно запобігти нерівномірному зносу шин. Навіть наїзд автомобіля на велику перешкоду чи влучення колеса в яму на пристойній швидкості – сигнал для того, що потрібно зробити розвал сходження 3d Київ.

Чому варто до нас звернутись?

У нашому сервісі 3d розвал для БМВ довірено виконувати найдосвідченішим фахівцям, які пройшли спеціальне навчання. Наявність сучасних стендів та спеціального ліцензійного програмного забезпечення дозволяють отримати розвал 3d із найвищою точністю налаштувань.

Нас знає не лише весь Поділ, де розташована СТО Helservice, а й багато автолюбителів столиці приїжджають самі та рекомендують наші послуги. Ми цінуємо кожного клієнта та цінуємо свою репутацію. І плюсів звернення до нас є чимало.

  • Для автовласників, які звернулися за схід-розвалом на нашому сервісі, проводиться діагностика підвіски
  • БМВ абсолютно безкоштовно.
  • Працюємо сім днів на тиждень без вихідних.
  • Для зручності клієнтів нас організовано попередній запис по телефону або Viber.
  • Ми готові забронювати витяг для проведення 3д розвалу-сходження.

Наш сервіс цінує час власників БМВ. Тому при виявленні несправностей підвіски при сході-розвалі ми можемо виконати ремонт автомобіля, не знімаючи його з підйомника. Усі необхідні запасні частини та витратні матеріали у нас завжди в наявності.

Працюємо тільки з дилерами з постачання запчастин для БМВ та мають відповідний сертифікат партнера БМВ. Тому на роботу з розвал-сходження і заміну запчастин підвіски надаємо офіційну гарантію. Підтверджуємо свої компетенції у розвал-сходження відповідними сертифікатами на обладнання та документами про кваліфікацію спеціалістів сервісу.

За підсумками 3д розвал сходження видаємо діагностичну карту з роздруком стану кутів нахилу коліс та рекомендаціями щодо подальшої експлуатації автомобіля. Виписуємо офіційні документи для звітності. Чекаємо на нашу СТО, а за наявності запитань дзвоніть за вказаними контактами для уточнення будь-яких деталей.

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.