Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Ремонт двигуна БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Діагностика та ремонт двигуна БМВ

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Ремонт двигуна БМВ

Ремонт двигуна БМВ – це справжнє мистецтво. Для виконання такого ремонту потрібно спеціальне технологічне обладнання, високий рівень майстерності працівників сервісу та знання особливостей двигуна кожної моделі БМВ.

Helservice пропонує послуги з ремонту двигунів БМВ будь-яких моделей. Наш автосервіс оснащений сучасними діагностичними приладами, які дають змогу провести діагностику двигуна будь-якої складності. Наші фахівці пройшли спеціальне навчання та досконало володіють навичками ремонту двигунів БМВ.

Що ми пропонуємо?

Ми можемо здійснити будь-які роботи з відновлення моторів автомобілів БМВ. Серед основних послуг, які ми пропонуємо, є:

  • усунення течі сальників;
  • заміна ущільнювальних поршневих кілець;
  • відновлення працездатності системи DISA;
  • заміна датчиків тиску та рівня масла;
  • ремонт гідроопори клапанів, вакуумного насоса

Якщо двигун БМВ потребує капітального ремонту, сміливо звертайтеся на нашу СТО. Наші фахівці встановлять точну причину поломки та підберуть оптимальний варіант ремонту. Капітальний ремонт буде виконано швидко та якісно.

В наявності всі необхідні для ремонту двигуна запасні частини та витратні матеріали. Завдяки постійному наявності запчастин ремонт проводимо у найкоротші терміни. Працюємо лише з офіційними постачальниками запасних частин для автомобілів БМВ. Тому завжди пропонуємо збільшений термін гарантії на ремонт двигунів.

Уважний підхід до кожного клієнта, що звернувся. За потреби можемо здійснити попередній запис на постановку автомобіля на ремонт. Індивідуальний підхід допомагає знайти час для огляду та ремонту кожного власника автомобіля БМВ із проблемою двигуна.

На всіх витягах встановлені відеокамери, що дозволяє спостерігати за ходом ремонту з кімнати очікування. Прозорість процесу ремонту – головний аргумент на користь вибору СТО Helservice для ремонту двигунів БМВ.

Ми беремо на ремонт авто БМВ з будь-якими двигунами, будь-якої конфігурації та потужності. Здійснюємо ремонт дизельних, а також бензинових двигунів.

Знаємо про двигуни БМВ всі допуски, схеми, маємо будь-які стенди для перевірок якості налаштування двигунів. Використовуємо лише ліцензійне програмне діагностичне обладнання.

Складаємо акти виконаних робіт на ремонт двигуна BMW, виписуємо офіційну гарантію на ремонт двигуна, можлива оплата за послуги як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Залишились питання? Задавайте їх нашому менеджеру у телефонному режимі.

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.