Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Діагностика та ремонт турбіни БМВ

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Однією з основних сфер діяльності нашої компанії є перевірка турбіни БМВ і ремонт. Штат кваліфікованих майстрів надає всі види техобслуговування автомобілів BMW в г. Киев.

Алгоритм проведення діагностики та ремонту турбіни на БМВ

Сучасні мотори BMW передбачають в конструкції наявність турбіни, що дозволяє домогтися високих показників потужності без зміни об’єму двигуна і поліпшити параметри крутного моменту. В середньому ресурс деталі обмежений 150-250 000 км пробігу. В подальшому власники авто стикаються з необхідністю виконати ремонт турбіни BMW або провести повну заміну запчастини.

Своєчасна діагностика дозволить виключити серйозні неполадки двигуна в цілому, що спричинить за собою великі фінансові вкладення. Наші автомеханіки виконають ремонт турбін БМВ (Київ) з ​​дотриманням технічного алгоритму дій і стандартів.

  • Демонтаж турбокомпресора.
  • Ретельний огляд деталі на наявність дефектів.
  • Зняття «равликів» і розбирання картриджа з подальшою прочищенням.
  • Ремонтні роботи.
  • Промивання шланга для підведення масла.
  • Збірка.

Здійснити якісний ремонт турбін на БМВ своїми руками – дуже складно. Тільки досвідчений майстер допоможе виключити ряд проблем і складнощів. Повна заміна деталі проводиться в крайніх випадках – якщо цілісність корпусу була порушена. Найчастіше відновити працездатність автомобіля вдається шляхом реконструкції вузла.

Чому саме HelService СТО для BMW

Штат СТО представлений досвідченими і кваліфікованими майстрами, які використовують сучасне обладнання та інструменти для проведення ремонту БМВ. Вони готові взятися за завдання будь-якої складності.

Кожен клієнт СТО HelService для BMW може розраховувати на ряд переваг:

  • ремонт, як і діагностика турбіни на BMW, виконується професійно;
  • всі послуги надаються оперативно, але не на шкоду їх якості;
  • використовуються оригінальні запчастини для заміни – вони є у нас в наявності;
  • надається гарантія на деталь і роботу.

Приємно здивує власників БМВ діючий прайс, але сумніватися в якості послуг не варто. Наш основний принцип полягає в тому, щоб працювати на результат і надавати преміальне якість сервісу за адекватною вартості. Дістатися до нас жителям Києва буде нескладно. Ми знаходимося в районі Подолу.

Якщо ваш автомобіль став втрачати потужність мотора, видає сильний шум, ви відзначили сизий дим, збільшився витрата масла або воно витікає з турбіни, підганяйте БМВ до нас. Ми надамо професійний ремонт будь-якого агрегату або вузла авто, гарантуючи, що проблем з ним більше не виникне.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.