Київ, пров. Квітневий 1

c 09:00 до 20:00 без вихідних

Діагностика БМВ перед покупкою

Helservice – ремонт BMW в Києві на Подолі

6 причин обслуговуватися у нас:

1

Робимо якісно

2

Працюємо на результат

3

Акт виконаних робіт

4

Зручна оплата

5

Вирішуємо всі з 1 разу

6

Грамотна консультація

Довірте ваше авто надійним фахівцям!

Передпродажна діагностика BMW є одним з профільних напрямків нашої станції техобслуговування HelService. СТО оснащена сучасним обладнанням для проведення якісного огляду авто перед його можливою покупкою. Наші досвідчені майстри-діагности готові надати широкий спектр послуг, враховуючи всі тонкощі машин марки БМВ і використання їх в умовах українських реалій. З нашою допомогою можна бути впевненим, що огляд перед покупкою авто буде проведено ретельно і в майбутньому БМВ принесе своєму новому власнику виключно позитивні враження.

Довірте перевірку авто надійним фахівцям HelService СТО для BMW

Діагностика BMW перед покупкою – найважливіший момент для його потенційного власника. Від цього етапу залежить якість авто і безпеку його використання в майбутньому. Комплексний підхід HelService СТО для BMW дозволяє виключити придбання битої машини, або зі скрученим пробігом, неякісним двигуном або ходової.

Наш техцентр оснащений професійним обладнанням, що дозволяє нам реалізувати ряд важливих методів перевірки.

  1. Комп’ютерна діагностика БМВ перед покупкою зі зчитуванням кодів помилок несправностей – клієнт отримає на руки роздрукований звіт з даними для особистого ознайомлення.
  2. Повна діагностика BMW ходової частини, рульового управління, гальмівної системи, течі масла.
  3. Перевірка коробки передач і мотора – додатково можуть бути проведені заміри компресії в двигуні і інші інструментальні техізмеренія.
  4. Актуалізація пробігу авто і історія його обслуговування відповідно до VIN номером по дилерській мережі BMW.
  5. Діагностика електронних систем з виконанням випробувань систем.
  6. Після того як ключові етапи перевірки будуть закінчені, майстер оцінить загальний технічний стан машини і складе калькуляцію вартості передбачуваного ремонту.

Переваги співпраці з HelService СТО для BMW

Замовник послуги може розраховувати на розгорнуті відповіді на виниклі питання, покладаючись на наданий звіт. Нами виконується повна діагностика БМВ перед придбанням на нашій СТО за прийнятними розцінками для г. Киев. Сервісне обслуговування здійснюється на високому рівні якості.

Послуга огляду автомобіля буде корисною клієнтам, які віддають перевагу раціонально підходити до такої дорогої покупки. Ми допоможемо вибрати автомобіль в хорошому працездатному стані, уточнимо, на що звернути увагу при його огляді, і які технічні питання можуть виникнути в майбутньому після придбання БМВ.

Обслуговуємо всі серії і моделі:

E87, E36, E46, E46/7, Е90, E92, Е93, E34, E39, E60, E60 B4, E24, E63, m6, E23, E38, Е65, Е65, E31, 507, Z1, Z2, Z3, Z4, Z4 coupe, Z4M, Z4M Coupe, Z07, Z8, Z9, E53(X5), X3, E70(X5), F01, F02, F10, F15, F30

Також ми працюємо з:

Питання та відповіді

Де знаходиться СТО Helservice?

Ми знаходимося за адресою Київ, пров. Квітневий, 1, Подільський район.

Які послуги є в Автосервісі?

На станції техобслуговування наші професійні механіки виконують велику кількість робіт. Серед них планове ТО, діагностика, ремонт двигуна, ходової частини, гальмівної системи, паливної, трансмісія, вихлопна система і багато іншого.

Чи можна перевірити автомобіль перед продажем / купівлею?

У нашій компанії є послуга з передпродажної діагностиці транспортного засобу.

Коли можна приїхати на техобслуговування?

Записатися також можна за допомогою телефонного дзвінка або написати нам на Viber.